İletişim

Bu Site, Fikri Mülkiyet konularını çok ciddiye alır ve içeriklerinin çevrimiçi yayınlanmasını yönetmelerine yardımcı olurken içerik sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya kendini adamıştır. Diziflix.net’in çok çeşitli üçüncü taraf web sitelerinde bulunan basit bir video arama motoru olduğuna dikkat edilmelidir.
Üçüncü taraf web sitelerinde gösterilen herhangi bir videonun sorumluluğu diziflix.net değil, bu sitelerin sorumluluğundadır Üçüncü taraf web sitelerinde gösterilen içeriğin içerik sahibi tarafından yetkilendirilip yetkilendirilmediği konusunda hiçbir bilgimiz yoktur, çünkü bu ana site ile site arasında bir meseledir. içerik sahibi. diziflix.net, sunucularında veya ağında herhangi bir içerik barındırmaz.
diziflix.net bir DMCA yanlısı web sitesidir ve bu nedenle İçerik Sahipleri, telif haklarını ihlal ettiğini düşündükleri videoların bağlantılarının kaldırılmasını talep etmek için DMCA protokolünü kullanabilir.
İçerik sahipleri, diziflix.net’ten bir bağlantıyı kaldırarak gerçek kaynak videoyu 3. taraf siteden kaldırmayacaklarını anlamalıdır. İçerik sahipleri, kaldırma talebinde bulunmak için video barındırma sitesiyle iletişime geçmelidir.

İçerik sahipleri ayrıca WatchTVEpisodes’ın otomatik dizin oluşturucular, robotik komut dosyaları ve kullanıcı gönderimlerinden oluşan karmaşık bir sistem olduğunu anlamalıdır; Web’de bir video varsa, bir noktada onu bulur ve dizine ekleriz. Farklı bir URL veya farklı bir barındırma web sitesi kullanılarak barındırılan, önceden kaldırılmış bir videoyu dizine eklememiz tamamen mümkündür. Bu olursa, lütfen DMCA protokolüne göre bize bildirin, sorunu çözelim.
Lütfen tüm kanalların, kategorilerin veya şovların kaldırılmasını isteyen DMCA istekleri göndermeyin. Yalnızca gerçek bir bağlantının kaldırılması isteklerini kabul ediyoruz.

Birden fazla bağlantının kaldırılmasını talep etmek istiyorsanız, lütfen yalnızca bir DMCA bildirimi kullanın, ancak bu istekteki tüm URL’leri listeleyin.

1998 Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası
1998 Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası’na uygun olarak (metni ABD Telif Hakkı Ofisi web sitesinde http://lcweb.loc.gov/copyright/ adresinde bulunabilir), diziflix.net telif hakkı ihlali iddialarına hızlı bir şekilde yanıt verecektir. aşağıda belirtilen diziflix.net belirlenmiş telif hakkı temsilcisine rapor edilir.

Telif hakkı sahibiyseniz veya telif hakkı sahibi veya telif hakkı kapsamındaki herhangi bir münhasır hakkın sahibi adına hareket etme yetkiniz varsa ve çalışmanızın telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde kopyalandığına inanıyorsanız, lütfen bildiriminizi bildirin. aşağıda listelenen diziflix.net tarafından belirlenmiş telif hakkı aracısını aşağıdaki bilgilerle sağlayarak diziflix.net’i ihlal etmek:

1. İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası;
2. İhlal edildiği iddia edilen telif hakkı eserinin tanımı veya tek bir çevrimiçi sitedeki birden fazla telif hakkı alınmış çalışmanın tek bir bildirim kapsamında olması durumunda, Web Sitesinde bu tür çalışmaların temsili bir listesi;
3. İhlal ettiği veya ihlal faaliyetinin konusu olduğu iddia edilen ve kaldırılacak veya erişimi devre dışı bırakılacak olan malzemenin tanımı ve diziflix.net’in malzemeyi bulmasına izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgi; bu, hak ihlalinde bulunan içeriğin bağlandığı sayfanın doğrudan URL’si biçiminde olmalıdır. Her videonun birden fazla bağlantısı olabileceğinden ve ortaklarımızla olan ilişkilerimizi korumak için yetkili bağlantıların yanlışlıkla silinmesini önlemek istediğimiz için bu ayrıntı gereklidir.
4. Diziflix.net’in şikayet eden tarafla iletişim kurmasına izin vermek için makul ölçüde yeterli, ad, adres, telefon numarası ve varsa şikayet eden tarafla iletişime geçilebilecek bir e-posta adresi dahil bilgiler;
5. Şikayetçi tarafın, malzemenin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine dair iyi niyetli bir inancı olduğuna dair bir beyan; ve
6. Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yalan yere yemin etme cezasına tabi olarak, şikayet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair bir beyan.

Bir şey bildirmek istiyorsanız. diziflix@protonmail.com